Sjíždění Vltavy, rybaření a cyklistika v ČR


www.jezdime.euweb.cz > O nás

[CNW:Counter]

  Datum poslední aktualizace: 9.4.2018

Rybaření - výlov rybníka


Video ze Staňkovského rybníka - výlov

Datum poslední aktualizace: 9.4.2018
Články popisující rybářské zkušenosti naleznete v dolní části této stránky.

    Staňkovský rybník je vodou, o které se píší legendární příběhy. My tam jezdíme už spousty let a proto Vám můžeme nabídnout fotografie i unikátní video pro rybáře. Ukázky z videa:


Pohled na hrázPohled na celý rybníkTolstolobikPohled na výpusťIdeální místo pro lovZátoka s písečnou lavicíMělčinaZátokaDobré místo pro rybolov


Jak vidíte, rybářské video zachycuje vypuštěný Staňkovský rybník - prostě vyobrazuje písečné lavice (komentář popisuje jejich umístění a vše je zaznačeno na přehledné mapě Staňkovského rybníka) v nejhlubším rybníku v ČR (hloubka je neuvěřitelných 15 metrů!), na kterých se se vyskytují obrovští kapři, sumci, candáti a štiky . . . Všimnete si nejrůznějších zákoutí přímo stvořených k lovu ryb, video se zvukovým a textovým "pdf" komentářem (délka je 12 stran formátu A4) Vás přehledně a postupně seznámí s celým Staňkovským ryníkem, jeho hloubkou a záludnostmi od hráze až k hranicím s Rakouskem, komentář dále pokračuje až k tzv. "zakázaným leknínovým polím", která jsou několik kilometrů vzdálená nejhlubšímu místu a v nichž už je sportovní rybolov zakázán . . . Pokud uvidíte náší nahrávku, zvýší se Vaše úspěšnost v lovu ryb na této jedinečné vodě!

    Toto video rozhodně stojí za shlédnutí. Zasíláme ho poštou (resp. přes internet) za neuvěřitelnou cenu, pouhých 199 Kč včetně poštovného a balného (resp. přes internet pouze za 149 Kč) - za takto nízkou cenu dnes koupíte pouze několik kuliček boilies! Rybářské video lze spustit na běžném osobním počítači nebo na DVD přehrávači. Po vložení do počítače se Vám sama aktivuje přehledná nabídka ve formátu Microsoft Office PowerPoint, ze které lze vybrat spuštění videa nebo bonusového komentáře s přehlednou mapou Staňkovského rybníka. Datové médium zasíláme v plastovém obalu a je barevně potisklé mapou námi tolik oblíbené rybářské lokality - Staňkovského rybníka v Jižních Čechách. Platba probíhá převodem na náš firemní účet z důvodu minimalizace celkové ceny. Zaručujeme Vám férové jednání.

19.5.2009: Nové audiovizuální nahrávky byly doplněny o výběr fotografií ze Staňkovského rybníka a okolí. Pokud máte zájem o naše video a různé fotografie, uskutečněte svou objednávku - do 4 pracovních dnů Vám potvrdíme Vaši objednávku. Přejeme mnoho nejen rybářských úspěchů!

24.11.2009: Od dnešního dne zasíláme video i na dobírku, výsledná cena je v takovém případě stanovena na 299 Kč.

19.2.2010: Novinka: Celé video včetně fotografií lze na vyžádání nasdílet na internetu - zákazník uhradí za tuto službu pouze 149 Kč a může si ho stáhnout a vytvořit pro vlastní potřebu až 3 legální kopie!

2.1.2015: Rybářské video se sice delší období neměnilo, nicméně nabídka je stále aktuální až do odvolání - do 4 pracovních dnů Vám potvrdíme Vaši objednávku!

Pokud máte zájem, vyplňte tento jednoduchý formulář, do 4 pracovních dnů Vám potvrdíme objednávku, do poznámky, prosím, uveďte způsob zaslání (poštou za 199 Kč, dobírkou 299 Kč, internetem 149 Kč):
Zadejte údaje, které uznáte za vhodné. Hodnoty označené * by měly být vyplněny.
Příjmení*   Jméno*       Titul   
E-mail*     Telefon*   ICQ 
Adresa objednatele*
Fakturační adresa (pokud není shodná s adresou objednatele)
Počet videonahrávek* (cena je pouhých
199 Kč/kus
včetně zvukového a obrazového
nosiče, poštovného a balného), při odběru
2 kusů získáte slevu 5 %, při odběru 3 kusů
získáte slevu 10 %, při odběru 4 a více kusů
získáváte slevu celých 20%!


Poznámka:

Prosím o zaslání mnou vyplněných údajů i na můj e-mail.

                                                               
Články týkající se rybaření    Návštěva Staňkovského rybníka
.

Článek vložil uživatel Franta, upravil a o fotografie dopnil Libor.

Jedná se o jeden víkend strávený u nejhlubšího rybníka v České republice na rybách.
(doba pobytu 2 dny)Doporučujeme
Zajistíme Váš pobyt na vodě - sjíždění Vltavy - půjčovna lodí (kánoe, rafty) včetně sudů, pádel a vest od necelých 107 Kč/den!!! Prožijete neuvěřitelnou cestu plnou jedinečných okamžiků a budete mít skvělé zážitky při sjíždění jedné z nekrásnějších řek v ČR, sjíždění Vltavy. Podpořte tyto stránky objednáním Vašeho sportovního pobytu na Vltavě, nižší cenu nikde nenaleznete (v nejlepším případě naleznete stejnou cenu u konkurence). Více informací...


Jedinečné video z výlovu nejhlubšího rybníka v ČR (Staňkovský rybník) odhalující písečné lavice, na kterých se vyskytují ryby - tedy Vás úspěch při rybaření rozhodně nemine! Více informací...