Sjíždění Vltavy, rybaření a cyklistika v ČR


www.jezdime.euweb.cz > O nás

[CNW:Counter]

     Zahradnictví Florako

Vodáci - sjíždění Vltavy


Půjčovna lodí a sjíždění Vltavy . . .

Datum poslední aktualizace: 19. 1. 2010

Navštivte www.pujcovna-lodi-na-vltave.xf.cz = rezervace sjíždění Vltavy za nejnižší cenu - od necelých 107 Kč/osobu/den! Níže uvedené informace jsou již neaktuální a platily do konce roku 2009! Děkujeme za pochopení.

Rádi jezdíte na vodu? Rádi prožíváte dobrodružství na kánoích či raftech? Nebo si chcete jen sjíždění řeky Vltavy vyzkoušet?
Právě pro Vás jsme připravili speciální nabídku - možnost si z těchto stránek jednoduše zajistit kompletní organizaci sjíždění řeky Vltavy - Vaši rezervaci Vám potvrdíme max. do 4 pracovních dnů (viz postup rezervace ) - půjčíme Vám kánoe, rafty, sudy na oblečení, vesla a plovoucí vesty pro Vaše bezpečí - viz postup rezervace . Vltava je jednou z nejhezčích řek u nás, pro vodáky je přímo ideální! Sjíždí se nejčastěji z Vyššího Brodu přes Český Krumlov do Boršova u Českých Budějovic (viz kilometráž Vltavy s délkami jednotlivých úseků . Podél toku pstruhového pásma je množství kempů a jiných občerstvovacích stanic , které Vám cestu maximálně zpříjemní. Rozhodně Vám doporučujeme tuto řeku navštívit. Nezkušeným poskytneme základní školení v ovládání plavidla ZDARMA.

Základní ceník půjčovného od kterého se odečítají ještě slevy, na které máte nárok je pro vícedenní výlety 150 Kč/osobu/den v termínu od 12. 6. do 31. 8., 110 Kč/osobu/den mimo toto datum. Každý náš klient má nárok na dodatečnou slevu min. 3 % z ceny ceníkové, cena pak je od 106,70 Kč/osobu/den.
Cena je uvedena na osobu za předpokladu plné obsazenosti plavidla. Platí se všechna místa (i nevyužitá) v lodi. Důvodem je zahrnutí dalších služeb jako je přistavení lodí, doprava lodí zpět, využívání loděnic, parkování aut, v sezóně za příplatek též přeprava zavazadel apod. Samozřejmostí je i možnost změny rezervovaného termínu případně i stornování Vašeho pobytu . Proto taky mluvíme o zajištěném výletu po Vltavě. Ceny jsou včetně DPH.

Cena zahrnuje:
   - výlet na kánoi (2 osoby) nebo raftu (4 nebo 6 osob),
   - výlet na kajaku (1 osoba) + 100,- Kč,
   - pádla, vesty a sudu,
   - předání a převzetí lodí v našich loděnicích (jejich seznam je ve formuláři),
   - výměnu kánoí v případě poškození,
   - pojištění kánoe proti poškození (ne raftu),
   - pomoc na jezech Vyšší Brod a Herbertov,
   - základní školení v ovládání plavidla,
   - využití našich loděnic na Vltavě k odpočinku (WC, lavičky, bufet),
   - parkování aut.
Více informací...

Pro provedení rezervace vyplňte tento formulář (datum uskutečnění plavby lze dodatečně změnit) - rezervace Vám bude potvrzena do 4 pracovních dnů:
Organizace
Příjmení*   Jméno*       Titul   
E-mail*     Telefon*   ICQ 
Vaše adresa (ulice a č.p., město,
PSČ)

Žádám o rezervaci lodí od1 (datum, čas, místo):

hod.*   v

Jinde - kde:

Ukončit plavbu plánujeme1 (datum, čas, místo):

 v  hod.*   v

Jinde - kde:

Rezervujte prosím tyto lodě:

počet: x vydra počet: x kánoe
počet: x kánoe pro 3 (2 dospělí + 1 dítě)
počet: x raft pro 4 počet: x raft pro 6
počet: x pálava počet: x kajak

Poznámka:

 Souhlasím s půjčovním řádem půjčovny lodí (k dispozici zde) (bez souhlasu nelze objednávku vyřídit)

 Prosím o zaslání mnou vyplněných údajů i na můj e-mail.

                                  

1 V období sezóny (červen-srpen) lze vracet nebo naopak si zapůjčit lodě kdykoliv po celý den (9,00 - 18,00 hod.). Loděnice jsou vždy po 10 - 15 km, nejste tudíž tolik závislí na předem dohodnutém čase ukončení, dokonce můžete během plavby změnit i místo ukončení (v rámci loděnic). Před zahájením plavby nám pouze orientačně sdělíte místo a čas ukončení, to však můžete během plavby měnit.

Články týkající se sjíždění řek - zejména sjíždění Vltavy na vypůjčených lodích   Cesta 13. 6. - 15. 6. 2008 z Vyššího Brodu do Boršova

Článek vložil uživatel Franta, upravil a o fotografie dopnil Libor.

Jedná se o vodáckou výpravu - sjíždění Vltavy na vypůjčených kánojích Vydra.
(délka trasy 73 km, doba jízdy 3 dny)

Doporučujeme
Zajistíme Váš pobyt na vodě - sjíždění Vltavy - půjčovna lodí (kánoe, rafty) včetně sudů, pádel a vest od necelých 107 Kč/den!!! Prožijete neuvěřitelnou cestu plnou jedinečných okamžiků a budete mít skvělé zážitky při sjíždění jedné z nekrásnějších řek v ČR, sjíždění Vltavy. Podpořte tyto stránky objednáním Vašeho sportovního pobytu na Vltavě, nižší cenu nikde nenaleznete (v nejlepším případě naleznete stejnou cenu u konkurence). Více informací...


Jedinečné video z výlovu nejhlubšího rybníka v ČR (Staňkovský rybník) odhalující písečné lavice, na kterých se vyskytují ryby - tedy Vás úspěch při rybaření rozhodně nemine! Více informací...


We are a great provider of gokkasten, video poker online, blackjack, roulette and many others casino games.